Skip to main content

Planujesz dzień filmowy? Stolica Polski skrywa w sobie wiele wyjątkowych miejsc. Miasto to posiada wieloletnią historię i tradycję, która dziś łączy się z nowoczesnością. Różnorodność architektury, ciekawa infrastruktura, liczne zabytki i ciekawe wnętrza przyciągają licznych reżyserów. Sprawdź, jakie są lokacje filmowe do wynajęcia w Warszawie. 

Lokacje filmowe do wynajęcia Warszawa – gdzie znajdują się najlepsze lokacje filmowe w Warszawie? 

Przestrzenie Bruna to wyjątkowe miejsce, które z łatwością można zaaranżować na studio telewizyjne. Industrialne wnętrza, wyjątkowy nastrój, historyczny dziedziniec… To wszystko znajdziesz w naszych historycznych wnętrzach. 

Oryginalna czerwona cegła, styl loft,  beton, klimatyczne oświetlenie – wszystko to daje nieskończone możliwości aranżacji i tworzenia scenografii. Już dziś sprawdź naszą ofertę. 

Lokacje filmowe w Warszawie – wyjątkowa scenografia

Poszukując lokacji filmowych do wynajęcia Warszawa, musisz zwrócić szczególną uwagę na aranżację wnętrza. Będąc fotografem lub scenarzystą z pewnością, masz już plan jak wyglądać ma Twoja scenografia. 

Idealna sala na plan filmowy pozwala stworzyć wyjątkową scenografię. To przestrzeń, która została przygotowana tak, aby można było realizować sesje zdjęciowe oraz plany filmowe dopasowane do charakteru filmu.  

Lokacje filmowe do wynajęcia Warszawa – dlaczego warto je wynająć?

Nasza sala na plan filmowy została przygotowana w taki sposób, aby scenarzyści mieli elastyczność w przygotowywaniu aranżacji i scenografii niezbędnych do nakręcenia filmu. Podczas kręcenia filmu czy wykonywania sesji zdjęciowych niezbędna jest nie tylko piękna scenografia, ale i odpowiednie światło. 

Lokacje w filmowe w Warszawie muszą być położone w odpowiednim miejscu. W zależności od charakteru filmu reżyser zwraca uwagę m.in. na ilość osób w danym miejscu, natężenie ruchu, hałas. 

Wybierz idealne miejsce na film!

Poszukując idealnego miejsca, weź pod uwagę aspekty takie jak:

  • wystrój wnętrza i jego charakter,
  • lokalizację wynajętej przestrzeni,
  • możliwość aranżacji wynajętej przestrzeni do potrzeb filmu lub sesji zdjęciowej,
  • elastyczność właścicieli do zmiany wystroju i obecnej aranżacji,
  • klimat miejsca i charakter kręconego filmu. 

Wyjątkowy charakter miasta

Warszawa to idealne miejsce do kręcenia filmu. Miasto to posiada wiele kontrastów i różnorodności, które przedstawić można w swojej produkcji. Kręcąc film potrzebujemy znaleźć idealne przestrzenie na wynajem, ale i miejsca na świeżym powietrzu. 

W stolicy miejsc tych jest niezwykle wiele. Są to m.in. Stary Rynek, Pałac Kultury i Nauki, Łazienki Królewskie, Zamek Królewski i inne przestrzenie. Reżyser może pokazać zarówno historyczną architekturę, jak i nowoczesną metropolię.

Dane Kontaktowe

+48 664 032 910

kontakt@przestrzeniebruna.pl

Leave a Reply