Wnętrza do sesji zdjęciowych Warszawa - Wynajem przestrzeni na zdjęcia, klip wideo, plan zdjęciowy - Oferta Przestrzenie Bruna

Gdzie zrobić sesję zdjęciową w Warszawie? Gdzie na zdjęcia ślubne w stolicy? Jeśli chodzi o wybór miejsca na zdjęcia, na klip wideo Warszawa i plan filmowy na Pradze, warto mieć na uwadze fakt, że profesjonalna fotografia i produkcja filmowa na specjalne okazje zawsze wymagają wyjątkowej oprawy! 

Dlaczego loftowe wnętrza w kamienicy Przestrzenie Bruna to idealny plan filmowy i najlepsze wnętrza do sesji zdjęciowych Warszawa? Przestrzenie Bruna to takie miejsce na Pradze, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, piękno z postindustrialną surowością, a artystyczny chaos miesza z klasyczną elegancją, co jest gwarancją uzyskania niesamowitych ujęć z każdej sesji zdjęciowej i nagrań klipu wideo w Warszawie!

Zapraszamy do kontaktu
Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu! Chętnie udzielimy informacji oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Tel. +48  664 032 910

kontakt@przestrzeniebruna.pl

Ul. Białostocka 22
03-741 Warszawa

Gdzie zrobić sesję zdjęciową w Warszawie?

Jeśli opowiadanie obrazem jest Twoją pasją i szukasz niesamowitego wnętrza do sesji zdjęciowych takich jak np.: sesja narzeczeńska, sesja ślubna Warszawa, miejsca na klip wideo lub plan filmowy, możemy Ci pomóc urzeczywistnić Twoje marzenia o uchwyceniu doskonałych kadrów i ulotnych chwil, tak aby Twoje zdjęcia i nagrania opowiadały niesamowitą historię i ukazały Twoją wyjątkową, osobistą ekspresję artystyczną! 

Potrzebujesz miejsca o niepowtarzalnej atmosferze i historii, które dodatkowo świetnie współpracuje z aparatem i kamerą? Wynajmij wnętrza pod adresem – Warszawa Praga ul. Białostocka 22, bo kamienica Przestrzenie Bruna ma charakter vintage i urok retro, których nie znajdziesz nigdzie indziej w Warszawie! 

Industrialna przestrzeń o powierzchni 230 m2, wysokie sufity i ogromne okna, ściany z czerwonej cegły, surowe materiały zmieszane z oryginalnymi elementami, to zapis historii Warszawy zamkniętej w architekturze naszej kamienicy. Fabryczne oświetlenie, brukowany dziedziniec z kominkiem, zabytkowy piec na dziedzińcu i oświetlenie z poziomu ziemi, to wszystko sprawia, że loftowa przestrzeń w kamienicy Przestrzenie Bruna to idealne miejsce na zdjęcia i plan filmowy Warszawa!

Doskonałe miejsce na sesję zdjęciową i plan filmowy Warszawa – Przestrzenie Bruna 

Jeśli interesuje Cię wynajem przestrzeni na zdjęcia, klip wideo, plan zdjęciowy w Warszawie – nasz lokal na Pradze na ul. Białostocka 22 może być tym, czego szukasz! Kamienica Przestrzenie Bruna, jej loftowe wnętrza, z powodzeniem mogą być wykorzystane do realizacji: sesji zdjęciowych, planów filmów, programów, filmów korporacyjnych czy seriali. Nasza przestrzeń zapełniona jest historią, a autentyczne detale takie jak: słupy, fabryczne, oświetlenie, piec na dziedzińcu oraz goła cegła połączona z betonem, nadają temu miejscu niepowtarzalnego charakteru, a to z kolei, daje Ci możliwość stworzenia wielu różnych aranżacji.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy wyjątkowe miejsce na sesję zdjęciową i plan filmowy w Warszawie wraz z klimatyczną szatnią w stylu retro i profesjonalnym zapleczem technicznym, które pozwalają na sprawną organizację każdego rodzaju eventu w rozsądnej cenie. Nasza sala na wynajem jest przestronna, a co za tym idzie, jest tu sporo miejsca zarówno na wykonywanie zdjęć i nagrań, jak i przetrzymywanie potrzebnego do nich sprzętu. W naszym wyposażeniu, dostępne do dyspozycji naszych Klientów jest:

  • nagłośnienie,
  • projektory, 
  • oświetlenie LED dziedzińca, jak i samej sali,
  • oraz scena.

Przestrzenie Bruna Białostocka 22 – oferta plan zdjęciowy Warszawa

Bezpieczeństwo, cisza i ustronne umiejscowienie kamienicy Przestrzenie Bruna pozwalają bez żadnych przeszkód skupić się naszym Gościom na sesji fotograficznej i nagraniu filmowym. Co więcej, dostępna przestrzeń, z racji tego, że do dyspozycji naszych Gości udostępniamy parter i poziom I oraz miejsca parkingowe, sprawdzi się idealnie w wielu wyjątkowych sytuacjach. Na życzenie naszych Klientów możemy zadbać również o catering i przerwy kawowe podczas długotrwałych nagrań i sesji zdjęciowych, a po zakończeniu nagrań np. do teledysku, nie ma najmniejszych przeszkód, aby zorganizować u nas wystawne party.   

Wynajem lokalu pod adresem Warszawa ul. Białostocka 22, to zawsze doskonały pomysł w przypadku organizacji nagrań filmowych i sesji fotograficznych w stolicy, bo jest to ustronna, ale także niezwykle dogodna pod względem komunikacyjnym lokalizacja. W pobliżu naszej kamienicy znajduje się: centrum handlowe, stacja metra Dworzec Wileński, przystanki autobusowe i tramwajowe oraz postoje taxi. 

Przekonaj się, że z jakiego powodu kamienica Przestrzenie Bruna ma swój niepowtarzalny klimat – odwiedź nas osobiście lub przejrzyj galerię zdjęć na naszej e-stronie, aby znaleźć w pełni wyposażoną przestrzeń, która zapewni Ci wszystkie korzyści jakie możesz uzyskać z wynajmu wnętrza do nagrań filmowych i sesji zdjęciowych Warszawa! 

Kontakt

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder