Sala na 18

Jakie jest najlepsze miejsce na 18. urodziny?

Zabierając się za organizację osiemnastki, pierwszym krokiem będzie wybór odpowiedniego miejsca. Lokalizacja imprezy powinna być dobrze przemyślana. Pod uwagę należy wziąć nie tylko preferencje solenizanta/solenizantki, ale także własne możliwości. Wiele osób decyduje się na imprezę w swoim domu. Nie jest to zły pomysł, jeśli gospodarze mieszkają w mieszkaniu z przestronnym salonem lub w domu jednorodzinnym. Jednak nie każdy może pozwolić sobie na zaproszenie nawet kilku znajomych we własne progi. Wówczas najlepiej wynająć jakąś przestrzeń. Idealna sala na 18. urodziny powinna być przestronna i funkcjonalna. Dobrze, jeśli będzie znajdowała się niedaleko centrum miasta – dogodnej dla większości lokalizacji.

Wynajmując salę, stawiasz na wygodę – nie tylko gości, ale także swoją. Po imprezie gospodarze nie będą musieli poświęcać kilku godzin na sprzątanie po dobrej zabawie.

kontakt - przestrzeniebruna

Zastanawiacie się, gdzie zrobić 18. urodziny? Oto nasza propozycja – Białostocka 22!

Białostocka 22 to sala na 18. urodziny, wesele, przyjęcie z okazji Komunii Świętej czy każdą inną, ważną uroczystość. Nasza przestrzeń wyróżnia się niepowtarzalnym klimatem. Kamienica przy Białostockiej 22 pamięta jeszcze czasy pierwszej wojny światowej. Łączy przeszłość z nowoczesnością. Chcieliśmy móc zaoferować oryginalną przestrzeń, która przyciąga ciekawskie spojrzenia i pozostaje na długo w pamięci. Odnawiając wnętrze, pozostawiliśmy autentyczne rury, słupy, fabryczne oświetlenie i inne zabytkowe przedmioty, by mogły wciąż zachwycać swoim urokiem. Białostocka 22 to doskonała propozycja dla fanów stylów retro i industrialnego. To idealna sala na 18. urodziny, ponieważ pomieści wielu gości, a bogate wyposażenie ułatwi organizację udanego przyjęcia podczas, którego Twoi goście będą mogli poznać kogoś nie stosując podrywu przez internet. Dysponujemy także zespołem doświadczonych Event Managerów, którzy w Twoim imieniu zadbają o każdy szczegół imprezy.

Szukasz miejsca na 18. urodziny? Skontaktuj się z nami, a wspólnie przygotujemy imprezę, która pozostanie w pamięci Twojej i Twoich gości na zawsze!

Kontakt

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder