Sala w stylu postindustrialnym Warszawa - Loftowa przestrzeń do wynajęcia

Loft Warszawa wynajem, industrialna przestrzeń na imprezę Warszawa to nasza bestsellerowa oferta. Wobec tego, jeśli szukasz teraz w Internecie informacji na temat – loft do wynajęcia Warszawa, loftowa sala do wynajęcia na imprezę firmową, ile kosztuje wynajęcie sali na imprezę biznesową, gdzie zrobić imprezę urodzinową w Warszawie lub gdzie urządzić 18-tkę w Warszawie? – to nie szukaj dalej!

Lofty do wynajęcia na eventy Warszawa – Przestrzenie Bruna to idealne miejsce na organizację wyjątkowego wydarzenia dla osób wymagających, zawsze szukających nietuzinkowej przestrzeni. Co więcej, możesz wynająć u nas loft na imprezę w Warszawie i wszystko zorganizować samodzielnie lub jeśli zechcesz, możemy Ci w tym pomóc i kompleksowo zająć się organizacją całego wydarzenia, a dzięki naszemu doświadczeniu zaoszczędzisz swój czas i unikniesz kosztownych pomyłek. Ustronna, ale dogodna pod względem komunikacyjnym, lokalizacja naszej kamienicy, w pełni wyposażona, stylowa, loftowa przestrzeń, prawie nieograniczone możliwości aranżacji sali – sprawiają, że Przestrzenie Bruna to nowoczesne lofty na imprezy i wydarzenia w Warszawie.

kontakt - przestrzeniebruna

Sala postindustrialna Warszawa – Przestrzenie Bruna

Sala postindustrialna Warszawa, Przestrzenie Bruna – loftowa przestrzeń do wynajęcia, utrzymana jest w ostrym, surowym, “niedokończonym” stylu, ale z dumą prezentujemy naszą przemysłową przeszłość! Przekształcając historyczne elementy konstrukcyjne, zadbaliśmy o spokojny, elegancki i spójny design, ale zachowaliśmy także autentyczne wzory przemysłowe: rury, słupy, fabryczne oświetlenie, piec i wiele innych zabytkowych przedmiotów z epoki, często znalezionych w trakcie odbudowy na samej hali.

Na każdym kroku staraliśmy się podkreślić wyjątkowość Przestrzenie Bruna, nawiązując do tradycji i funkcji pełnionych przez budynek sto lat temu. Wysokie sufity i ogromne okna, czerwona cegła, surowe materiały zmieszane z oryginalnymi elementami to zapis historii Warszawy zamkniętej w architekturze naszej kamienicy. Trudno znaleźć drugie takie miejsce w stolicy, które lepiej niż Praga pokaże, jak szybko zmienia się oblicze miasta. Współczesna linia metra, zrewitalizowane kamienice i lofty biurowe, koegzystują z unikalną praską tożsamością i jej uliczną kulturą. Z jednej strony – Campus Google, z drugiej – muzyka Grzesiuka i bar z pyzami i flakami. Przestrzenie Bruna to miejsce na imprezy w Warszawie, które w takim właśnie praski sposób łączy przeszłość z nowoczesnością. 

Przestrzenie Bruna – sala do wynajęcia Warszawa 

Bez względu na to, jaką uroczystość planujesz zorganizować w Warszawie, specjalne okazje zawsze wymagają wyjątkowej oprawy! Dlaczego sala postindustrialna w kamienicy Przestrzenie Bruna to idealne miejsce na event w nowoczesnym klimacie? Przestrzenie Bruna, klimatyczny lokal na imprezę Warszawa – to takie miejsce na Pradze, gdzie tradycja ściera się z nowoczesnością, piękno z postindustrialną surowością, a artystyczny chaos miesza z klasyczną elegancją. W celu zachowania w świeżości zabytkowego wnętrza zastosowano czyszczenie laserowe.

Wynajem sali w stylu postindustrialnym na imprezę w Warszawie na ul. Białostocka 22, to zawsze doskonały pomysł w przypadku organizacji eventu w stolicy Polski, bo Przestrzenie Bruna to nie tylko ustronna, ale także niezwykle dogodna pod względem komunikacyjnym lokalizacja. W pobliżu naszej kamienicy znajduje się: centrum handlowe, stacja metra Dworzec Wileński, przystanki autobusowe i tramwajowe oraz postoje taxi.

Przestrzenie Bruna Białostocka 22 Warszawa – oferta

Przestrzenie Bruna to niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju miejsce w stylu postindustrialnym na imprezy w Warszawie. Co więcej, w naszym wyposażeniu, dostępne do dyspozycji naszych Klientów jest także:

  • profesjonalne nagłośnienie i projektory, 
  • oświetlenie LED dziedzińca, jak i samej sali na eventy,
  • oraz scena.

Sala w stylu postindustrialnym do wynajęcia na eventy Warszawa – Przestrzenie Bruna to idealne miejsce na organizację wyjątkowego wydarzenia dla osób wymagających, zawsze szukających nietuzinkowej przestrzeni. Sala weselna w stylu boho Warszawa? Wesele w stylu industrialnym? Nie ma najmniejszych przeszkód, abyśmy sprostali i takiemu zadaniu! Co więcej, możesz wynająć u nas salę na wesele, przyjęcie prywatne lub imprezę firmową w Warszawie i wszystko zorganizować samodzielnie, lub jeśli zechcesz, możemy Ci w tym pomóc i kompleksowo zająć się organizacją całego wydarzenia, a dzięki naszemu doświadczeniu zaoszczędzisz swój czas i unikniesz kosztownych pomyłek. W pełni wyposażona, stylowa przestrzeń do wynajęcia, prawie nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza sali – sprawiają, że Przestrzenie Bruna to idealna sala w stylu postindustrialnym do wynajęcia na imprezy i uroczyste wydarzenia w Warszawie!

Kontakt

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder