Lokal na wigilię firmową

Dlaczego warto zorganizować wigilię firmową?

Wigilijne spotkanie to doskonała okazja, by zadbać o integrację wśród pracowników. To znacznie poprawi pracę zespołową i komunikację w miejscu pracy.

Wigilia firmowa to także świetny sposób, by firma w wyjątkowy sposób podziękowała pracownikom za ich codzienną pracę. To zaprocentuje ich jeszcze większym zaangażowaniem i lojalnością.

Jak widzisz, wigilia pracownicza może przynosić korzyści zarówno pracownikom, jak i firmie.

kontakt - przestrzeniebruna

Gdzie zatem zorganizować wigilię dla pracowników? Czym powinien charakteryzować się idealny lokal na wigilię firmową?

Warto wybrać miejsce w centrum Warszawy, skąd każdy będzie miał dogodny dojazd do domu. Nasz lokal usytuowany jest niedaleko centrum stolicy, w pobliżu znajdują się metro, kolej mazowiecka, linie tramwajowe oraz autobusowe.

Lokal na wigilię firmową powinien być także przestronny – aby pomieścić wszystkich uczestników. Układ sali jest także istotny i zależy przede wszystkim od charakteru wigilii, jaką planujesz zorganizować. Czy będzie to jedynie kolacja? Czy może spotkanie bardziej w stylu imprezowym? Od tego zależy ułożenie stołów i ewentualne pozostawienie miejsca na parkiet.

Niezwykle istotny jest również wystrój – jeśli chcesz, by Twoja wigilia firmowa miała magiczny, świąteczny klimat, postaraj się o przykuwające uwagę dekoracje świąteczne i światła.

Nie możesz osobiście zorganizować wigilii firmowej? Pozostaw to specjalistom!

Zorganizowanie wigilii firmowej to nie lada wyzwanie! Potrzebne będą nie tylko chęci, ale także sporo wolnego czasu. Jeśli – jako właściciel/ka firmy – nie możesz zająć się tym osobiście, ani nie chcesz obciążać tym swoich pracowników, zwróć się po pomoc do profesjonalistów. Oprócz sali, do dyspozycji naszych Klientów jest także zespół event managerów, którzy z chęcią zajmą się organizacją spotkania firmowego.

Białostocka 22 może być z powodzeniem wykorzystana jako lokal na wigilię firmową. Przekonaj się sam/a, że nasza sala ma swój niepowtarzalny klimat – odwiedź nas! Jeśli nie możesz przyjechać osobiście, zapraszamy do Galerii na naszej stronie.

Kontakt

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder