Wernisaż - Sala na wynajem Warszawa - Loftowa przestrzeń eventowa na Wernisaż

Wernisaż Warszawa, jeśli chodzi o wybór miejsca wystawy dzieł sztuki nowoczesnej, instalacji, tradycyjnego malarstwa, czy też prezentację innych prac artystycznych, warto pamiętać, że eventy w stolicy zawsze wymagają wyjątkowej oprawy! Dlaczego loftowe wnętrza w kamienicy Przestrzenie Bruna to idealne miejsce na wernisaż w nowoczesnym klimacie? Przestrzeń eventowa na wynajem Warszawa Przestrzenie Bruna – to takie miejsce na Pradze, gdzie tradycja zderza się z nowoczesnością, piękno z postindustrialną surowością, a artystyczny chaos miesza z klasyczną elegancją. 

Jeśli masz zamiar zorganizować wernisaż w Warszawie i chcesz zrobić niesamowite wrażenie na uczestnikach eventu i nadać rozgłos wystawie, spotykaj się z nimi pod adresem – Warszawa Praga ul. Białostocka 22, bo kamienica Przestrzenie Bruna ma charakter vintage i urok retro, których nie znajdziesz nigdzie indziej w Warszawie! Industrialna przestrzeń o powierzchni 230 m2, wysokie sufity i ogromne okna, czerwona cegła, surowe materiały zmieszane z oryginalnymi elementami, to zapis historii Warszawy zamkniętej w architekturze naszej kamienicy. To wszystko sprawia, że loftowa sala na eventy w kamienicy Przestrzenie Bruna to idealne miejsce na wernisaż Warszawa!

kontakt - przestrzeniebruna

Przestrzenie Bruna – lokal do wynajęcia na wernisaż Warszawa

Sala do wynajęcia na wernisaż Warszawa, Przestrzenie Bruna ul. Białostocka 22 to doskonała lokalizacja na organizację prezentacji dorobku artystycznego w stolicy Polski. Przestrzenie Bruna to kameralny lokal na Pradze, który jest odpowiedzią na ogromną potrzebę organizowania eventów w miejscach wyjątkowych i nietuzinkowych w Warszawie. Nasza loftowa przestrzeń zapełniona jest historią, a autentyczne detale takie jak: słupy, fabryczne, oświetlenie, piec na dziedzińcu oraz goła cegła połączona z betonem, nadają temu miejscu niepowtarzalnego charakteru. 

Bez względu na to, czy Przestrzenie Bruna posłużą za miejsce: wernisażu, występów artystycznych i innych pokazów uświetniających wernisaż, konferencji dla mediów, przemówienia autora wystawy, jego mecenasów i sponsorów, spotkania ze znanymi osobistościami, szkolenia, konferencji, targów, premiery nowego produktu, pokazu mody czy odbędzie się u nas: impreza biznesowa czy wieczorowa gala – nasza loftowa sala zawsze będzie emanowała swoim praskim charakterem i naszym Gościom niełatwo będzie zapomnieć chwil tutaj przeżytych. Przestrzenie Bruna to lokal, który łączy w sobie tradycję i nowoczesność, a to niesamowite połączenie, daje twórcom możliwość stworzenia wielu różnych aranżacji podczas wystawy.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy wyjątkowe miejsce na wernisaż w Warszawie wraz z klimatyczną szatnią w stylu retro i profesjonalnym zapleczem technicznym, które pozwalają na sprawną organizację każdego rodzaju eventu. W naszym wyposażeniu, dostępne do dyspozycji naszych Klientów jest:

  • nagłośnienie,
  • projektory, 
  • oświetlenie LED dziedzińca, jak i samej sali na wernisaż,
  • oraz scena.

Sala do wynajęcia na wernisaż w Warszawie 

Sala na imprezę Warszawa – kamienica Przestrzenie Bruna to miejsce na Pradze, w pełni wyposażone dla potrzeb rozmaitych wystaw, pokazów i prezentacji, w którym możesz zorganizować wernisaż w rozsądnej cenie. Co więcej, możesz wynająć u nas salę na wernisaż w Warszawie i zorganizować event samodzielnie lub jeśli zechcesz, możemy Ci w tym pomóc, a dzięki naszemu doświadczeniu zaoszczędzisz swój czas i unikniesz kosztownych pomyłek.

Co nas wyróżnia? Bezpieczeństwo, cisza i ustronne umiejscowienie kamienicy pozwalają bez żadnych przeszkód skupić się naszym Gościom na wydarzeniu. Co więcej, wyposażenie naszej sali na wernisaż znacznie ułatwia organizację wystawy, a dostępna przestrzeń, z racji tego, że do dyspozycji naszych Gości udostępniamy parter i poziom I oraz miejsca parkingowe, sprawdzi się idealnie w wielu wyjątkowych sytuacjach. Na życzenie organizatorów wernisażu możemy zadbać również o catering i poczęstunek, a po oficjalnej części spotkania – zorganizować wystawne afterparty.   

Wynajem lokalu na imprezę Warszawa ul. Białostocka 22, to zawsze doskonały pomysł w przypadku organizacji wernisażu w stolicy, bo jest to ustronna, ale także niezwykle dogodna pod względem komunikacyjnym lokalizacja. W pobliżu naszej kamienicy znajduje się: centrum handlowe, stacja metra Dworzec Wileński, przystanki autobusowe i tramwajowe oraz postoje taxi. 

Przekonaj się, że z jakiego powodu Przestrzenie Bruna – lokal do wynajęcia na wernisaż Warszawa ma swój niepowtarzalny klimat – odwiedź nas osobiście lub przejrzyj galerię zdjęć na naszej e-stronie, aby znaleźć w pełni wyposażoną przestrzeń, która zapewni Ci wszystkie korzyści jakie możesz uzyskać z organizacji wernisażu w Warszawie! 

Kontakt

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder