Sala na szkolenie Warszawa - Oferta - Wynajem sal szkoleniowych

Sale szkoleniowe na wynajem Warszawa czy najem sali konferencyjnej, to w 2022 roku wiele możliwości wyboru. W stolicy Polski są przeróżne oferty, jeśli chodzi o miejsce na szkolenie, prezentacje i różnego rodzaju spotkania biznesowe. Nie dziwi ten fakt, bo szkolenia w Warszawie przeprowadza wiele firm i osób prywatnych, które pragną przekazać swoją fachową wiedzę i edukować ludzi w wielu branżach. W Polsce, na specjalistyczną wiedzę i umiejętności w danej dziedzinie jest olbrzymi popyt, który ciągle rośnie. Z tego właśnie powodu, w Warszawie, wynajem sali na szkolenie: branżowe, marketingowe, a nawet sala do wynajęcia na godziny na szkolenie kosmetyczne, cieszy się tak dużą popularnością.

Sala na szkolenie Warszawa w kamienicy Przestrzenie Bruna to wyjątkowe miejsce, przepełnione niezwykłą historią, w pełni wyposażone dla potrzeb biznesu, w którym możesz zorganizować praktyczne warsztaty i intensywne szkolenie w rozsądnej cenie. Co więcej, możesz wynająć u nas miejsce na szkolenie w Warszawie i zorganizować imprezę samodzielnie lub możemy Ci w tym pomóc, a dzięki naszemu doświadczeniu zaoszczędzisz swój czas i unikniesz pomyłek. Ustronna, ale dogodna pod względem komunikacyjnym lokalizacja naszej kamienicy, fachowo wyposażona, nowoczesna sala konferencyjna sprawiają, że Przestrzenie Bruna to doskonałe miejsce na szkolenie Warszawa.

kontakt - przestrzeniebruna

Szkolenia w Warszawie na Pradze

Szkolenia w Warszawie cieszą się w ostatnim czasie tak ogromną popularnością, bo coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest nieustanny rozwój. Z tego właśnie powodu, szkolenia w Polsce przybierają różne formy, w zależności od ich głównego celu i odbiorców. Niektóre otwarte szkolenia mogą być to małe i swobodne prezentacje, jak np. krótkie sesje przedstawiające nowe techniki manicure, a inne, te zamknięte, stacjonarne szkolenia biznesowe, np. managerskie, to cykl wykładów dla licznego audytorium. 

Szkolenie to wydarzenie, którego definicja jest przedstawiona w bardzo przystępny sposób na stronie Wikipedii, gdzie możemy m.in. przeczytać: – Szkolenie – w pedagogice kształcenie w zakresie nieskomplikowanych umiejętności i nawyków praktycznych, które nie wymagają szczegółowego przygotowania teoretycznego. W ujęciu słownikowym szkolenie to cykl wykładów poświęconych sprecyzowanemu tematowi, którego głównym celem jest uzupełnienie czyjegoś wykształcenia, zdobycie wiedzy, albo uzupełnienie i doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych.”

Warto jednak pamiętać, że choć samo szkolenie powinno przynieść osobom biorącym w nim udział bardzo wymierne skutki i korzyści, bo głównym celem organizacji takich warsztatów jest podniesienie kompetencji i wiedzy jego uczestników, to jest to też szansa na poznanie nowych osób, wymianę doświadczeń, budowanie nowych kontaktów i rozwijanie marki własnej firmy. Bez wątpienia, najważniejszym elementem każdego szkolenia jest osoba (lub osoby), która przeprowadza coaching, ale nie wolno zapominać, jak ważna jest część organizacyjna, taka jak np.: 

  • ułożenie programu szkolenia, 
  • ustalenie lokalizacji spotkania, 
  • wynajem sali na szkolenie,
  • zebranie grupy uczestników.

Miejsce na szkolenie Warszawa 

Sale szkoleniowe na wynajem w Warszawie przeżywają prawdziwe “oblężenie”, bo stolica Polski oferuje najwięcej szans na rozwój zawodowy i możliwości dokształcania się w postaci przeróżnych: szkoleń, kursów, konferencji, warsztatów i innego typu wydarzeń. Jest to spowodowane tym, że większość firm szkoleniowych działających w Polsce ma siedzibę zlokalizowaną w Warszawie i na terenie miasta organizuje swoje szkolenia. Dodatków, wiele osób (specjalistów w swoich dziedzinach) w Polsce prowadzi cykle własnych szkoleń w Warszawie, bo obecnie jest naprawdę bardzo dużo obszarów, w których ludzie chcą poszerzać swoją wiedzę. 

Wybór właściwego miejsca na szkolenie w Warszawie ma kluczowe znaczenie i może być jednym z czynników sukcesu całego spotkania. W przypadku organizacji szkoleń w Warszawie, do wyboru jest kilka opcji i są to m.in.: wynajem sali na szkolenie w restauracji, kawiarnii, w hotelu lub skorzystanie z oferty – wynajem sali na imprezę Warszawa w lokalu eventowym. W przypadku pierwszej opcji – restauracje, kawiarnie i hotele, trzeba przyznać, że choć wiele osób uważa, że najważniejsze rzeczy, które muszą być obecne w odpowiedniej sali szkoleniowej to wygodne krzesła, to te lokale są zazwyczaj głośne, brakuje im prywatności i nie są wyposażone w narzędzia do prezentacji, które są potrzebne do przeprowadzenia szkolenia. Dodatkowo, wybór miejsce na szkolenie w hotelu w Warszawie jest to zwykle dość kosztowne posunięcie.

Wynajem sali na imprezę biznesową Warszawa – bezpieczeństwo

W Warszawie jest organizowanych wiele imprez, gdzie wykorzystuje się event marketing, zarówno marketing B2C, jak i B2B i biznesu każdej wielkości, bo takie wydarzenia choć wymagają dużo pracy od organizatorów, dają też szansę na większe zyski w biznesie. Bez wątpienia, szkolenia i wszystkie imprezy biznesowe w Warszawie dają uczestnikom możliwość przeżycia ekskluzywnego, branżowego  wydarzenia, ale oprócz cateringu, uczestnicy eventu oczekują też innych aspektów, takich jak – poczucie bezpieczeństwa.

Nie podlega dyskusji fakt, że darmowe przekąski mogą przyciągnąć niechcianych “gości”, dlatego podczas organizacji ogólnodostępnego, otwartego szkolenia w Warszawie zawsze opłaca się mieć pod ręką profesjonalną ochronę. Ochrona na imprezie biznesowej nie zawsze jest potrzebna, zwłaszcza jeśli wydarzenie typu szkolenia odbywa się na terenie lokalu w Warszawie, który ma własnych ochroniarzy. Warto też pamiętać, że pracownicy obiektów, które mają sale na wynajem w stolicy są z reguły przeszkoleni i wiedzą jak skutecznie dbać o bezpieczeństwo osób zgromadzonych na szkoleniu i jak prowadzić procedury ewakuacyjne w razie wystąpienia zagrożenia. Ale niektóre sale szkoleniowe na wynajem w Warszawie zalecają, aby gospodarze wydarzenia wynajmowali własną ochronę na imprezę, zwłaszcza, gdy na szkolenie zapraszane są znane osobowości ze świata polityki czy biznesu.

Warszawa – wynajem sali na szkolenie cena 

Ile kosztuje wynajem sali szkoleniowej w Warszawie? Wynajem sali na szkolenie w Warszawie to bardzo konkurencyjna branża, dlatego sale konferencyjne na wynajem są przystępne cenowo i można je wynajmować na godziny, dni, tygodnie, a nawet miesiące. Takie miejsca na szkolenie w Warszawie nie dość, że są to przestronne pomieszczenia z dostępem do profesjonalnych usług i sprzętu, które są zwykle wliczone w koszt najmu, to zapewniają również wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa. Co więcej, sale na szkolenia w Warszawie są wyposażone w najnowocześniejsze narzędzia do coachingu, takie jak np.: możliwość sterowania poziomem oświetlenia, nagłośnienie, sprzęt prezentacyjny (ekran, projektor, rzutnik multimedialny, flipchart), dostęp do Internetu i możliwość cateringu.

Stawki za wynajem sali na szkolenie w Warszawie są różne, a koszty są zależne przede wszystkim od kilku czynników, takich jak np.: 

  • lokalizacja w Warszawie,, 
  • metraż sali konferencyjnej, 
  • wyposażenie sali szkoleniowej,
  • kompleksowość oferty wynajmu,
  • standard całego obiektu. 

Trzeba jednak pamiętać, że choć duże sale konferencyjne Warszawa mogą być doskonałym wyborem dla osób, które lubią przestronne, okazałe przestrzenie i nie zwracają uwagi na koszty, ale zbyt duża sala na szkolenie może wywołać w uczestnikach wrażenie, że jest to “strata czasu”, bo niewielu ludzi się pojawiło. Z kolei, tanie sale szkoleniowe Warszawa, ta opcja to zazwyczaj niewielkie pomieszczenia. A mała sala na szkolenie, chociaż będzie wyglądać na zapełnioną “po brzegi”, to sprawi, że osoby biorące udział w wydarzeniu będą czuć się niekomfortowo i nie będą mogły skupić się na treści spotkania. 

Sala na szkolenie Warszawa – na co zwrócić uwagę? 

Sala szkoleniowa w Warszawie powinna być w stanie pomieścić od 20 osób do 200 osób, bo takie przestrzenie pozwalają prowadzącemu nawiązywać kontakt wzrokowy z uczestnikami i doskonale sprawdzają się zarówno podczas szkoleń z zakresu umiejętności miękkich, szkoleń informatycznych, sprzedażowych, szkolenia z obsługi klienta i zarządzania sprzedażą oraz podczas praktycznych prezentacji. 

Przed podpisaniem umowy na wynajem sali na szkolenie w Warszawie, warto też mieć na uwadze fakt, że choć dojazd do miejsca szkolenia w Warszawie nie powinien zajmować wiele czasu, to dobrym pomysłem jest, aby sala na szkolenie znajdowała się w ciekawym i rozpoznawalnym dla wszystkich miejscu w stolicy. Opłaci się też pamiętać, że na szkolenie w Warszawie, które dotyczą produktów i usług dostarczanych przez własną firmę można zaprosić również potencjalnych partnerów biznesowych, dlatego warto zadbać o nie tylko o konkurencyjną cenę za wynajem sali, ale też o zbudowanie pozytywnej, niepowtarzalnej atmosfery spotkania, bo oryginalność i estetyka lokalu to coś, na co każdy zwraca uwagę w dzisiejszych czasach.

Gdzie zorganizować szkolenie w Warszawie?

Jeśli masz zamiar zorganizować szkolenie w Warszawie i chcesz zrobić wrażenie na swoich odbiorcach, klientach lub inwestorach – spotykaj się z nimi pod adresem Warszawa Praga ul. Białostocka 22, bo kamienica Przestrzenie Bruna ma charakter vintage i urok retro, których nie znajdziesz nigdzie indziej w Warszawie! Bez względu na to, jaką imprezę planujesz zorganizować, Przestrzenie Bruna to idealne miejsce na wynajem sali na Twoje szkolenie lub spotkania biznesowe.

Nie wiesz gdzie zorganizować szkolenie w Warszawie? Trudno znaleźć drugie takie miejsce w Warszawie, które lepiej niż Praga pokaże, jak szybko zmienia się oblicze miasta. Współczesna linia metra, zrewitalizowane kamienice i lofty biurowe, koegzystują z unikalną praską tożsamością i jej uliczną kulturą. Z jednej strony – Campus Google, z drugiej – muzyka Grzesiuka i bar z pyzami i flakami. Zbudowana jeszcze w trakcie trwania pierwszej wojny światowej kamienica – Przestrzenie Bruna to miejsce na szkolenia w Warszawie, które w takim właśnie praskim stylu łączy przeszłość z nowoczesnością. 

Przestrzenie Bruna, tak samo jak cała Praga Północ, jest miejscem, gdzie ściera się tradycja z nowoczesnością, piękno z postindustrialną surowością, a artystyczny chaos z elegancją. Przestrzenie Bruna 22 to miejsce niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju. W naszym wyposażeniu dostępne jest: nagłośnienie, projektory, oświetlenie LED dziedzińca jak i samej sali na eventy oraz scena, co daje nam dużą elastyczność wobec życzeń naszych Klientów. 

Nieważne czy Przestrzenie Bruna ma posłużyć za miejsce szkolenia, targów, premiery nowego produktu, integracji zespołu czy wieczorowej gali – zawsze będzie emanowała swoim praskim charakterem i niełatwo będzie zapomnieć chwil tutaj przeżytych. Wynajem samej sali na szkolenie, czy kompleksowa organizacja imprezy przez zespół event managerów? Bez względu na Twój wybór, gwarantujemy, że każde szkolenie w Warszawie na ul. Białostocka 22 będzie wyjątkowe i niepowtarzalne!

Oferta – Sala na szkolenie Warszawa – Przestrzenie Bruna 

Sala na szkolenie Warszawa – Przestrzenie Bruna to doskonałe miejsce spotkań, bo nasz loftowy klimat świetnie sprawdza się na warsztaty i szkolenia. Co nas wyróżnia? Bezpieczeństwo, cisza i ustronne umiejscowienie kamienicy pozwalają bez żadnych przeszkód skupić się nad poszerzaniem swojej wiedzy i pracować nad rozwojem osobistym. Wyposażenie konferencyjne sali na szkolenie ułatwia organizację spotkania, a dostępna przestrzeń pozwala na organizację spotkania biznesowego w różnych układach konferencyjnych, dla grup od 20 do 200 osób. Na życzenie organizatorów szkolenia możemy zorganizować również catering lub przerwy kawowe.  

Dlaczego warto zorganizować u nas szkolenie? Przestrzenie Bruna to kameralna przestrzeń, które jest odpowiedzią na ogromną potrzebę organizowania eventów w miejscach wyjątkowych i nietuzinkowych w Warszawie. Nasza przestrzeń zapełniona jest historią, a autentyczne detale takie jak: słupy, fabryczne, oświetlenie, piec na dziedzińcu oraz goła cegła połączona z betonem nadają nam niepowtarzalnego charakteru. Oferujemy lofty do wynajęcia, a więc dla naszych Klientów przygotowaliśmy wyjątkowe miejsce na szkolenie Warszawa wraz z klimatyczną szatnią w stylu retro i profesjonalnym zapleczem technicznym, które pozwalają na organizację każdego rodzaju eventu.

Wynajem sali na szkolenie w Warszawie na ul. Białostocka 22 to doskonały pomysł, bo jest to także dogodna lokalizacja – w pobliżu znajduje się: centrum handlowe, stacja metra Dworzec Wileński, przystanki autobusowe i tramwajowe. Bezpieczna, loftowa sala z bogatym wyposażeniem pozwoli na organizację każdego wydarzenia, które zostanie na długo w pamięci goszczących tu osób. 

Chcesz zorganizować szkolenie w Warszawie? Szukasz wyjątkowej sali na szkolenie w stolicy? Potrzebujesz pomocy w organizacji szkolenia w Warszawie? Skontaktuj się z nami i przekonaj się – jak możemy Ci pomóc! Przekonaj się, że nasza sala na szkolenia w Warszawie ma swój niepowtarzalny klimat – odwiedź nas osobiście lub przejrzyj galerię zdjęć na naszej e-stronie, aby znaleźć w pełni wyposażoną przestrzeń, która zapewni Ci wszystkie korzyści jakie możesz uzyskać z wynajmu sal szkoleniowych w Warszawie! 

Kontakt

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder