Sala na konferencje Warszawa - Przestrzenie Bruna - Oferta - Sala konferencyjna wynajem

Konferencja, sala na wynajem i hotele konferencyjne Warszawa, taka oferta to w 2022 roku wiele możliwości wyboru. W stolicy Polski są dostępne do wynajmu przeróżne obiekty, jeśli chodzi o miejsce na konferencje i spotkania biznesowe. Nie dziwi ten fakt, bo konferencje w Warszawie przeprowadza wiele instytucji naukowych, firm i osób prywatnych, które chcą wymieniać się informacjami i przedyskutować różnorodne zagadnienia. W Polsce, na specjalistyczną wiedzę i umiejętności w danej dziedzinie jest olbrzymi popyt, który ciągle rośnie. Z tego właśnie powodu, w Warszawie, czy to Śródmieście czy Praga i Mokotów, wynajem sali na konferencje: biznesowe, naukowe, prawnicze, medyczne, marketingowe, handlowe, IT, a nawet sala konferencyjna Warszawa na godziny na spotkanie kosmetologiczne, cieszy się tak dużą popularnością

Sala na konferencje Warszawa – kamienica Przestrzenie Bruna to wyjątkowe, klimatyczne miejsce na Pradze, w pełni wyposażone dla potrzeb biznesu, w którym możesz zorganizować konferencję w rozsądnej cenie. Co więcej, możesz wynająć u nas salę na konferencję w Warszawie i zorganizować imprezę samodzielnie lub jeśli zechcesz, możemy Ci w tym pomóc, a dzięki naszemu doświadczeniu zaoszczędzisz swój czas i unikniesz kosztownych pomyłek. Ustronna, ale dogodna pod względem komunikacyjnym lokalizacja naszej kamienicy, perfekcyjnie wyposażona sala konferencyjna sprawiają, że Przestrzenie Bruna to doskonałe miejsce na konferencje Warszawa.

Zapraszamy do kontaktu
Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu! Chętnie udzielimy informacji oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Tel. +48  664 032 910

kontakt@przestrzeniebruna.pl

Ul. Białostocka 22
03-741 Warszawa

 

Konferencje Warszawa Praga

Konferencje w Warszawie w 2022 roku są organizowane przez: jednostki naukowe, organizacje non-profit, stowarzyszenia, firmy i wielu specjalistów z przeróżnych branż oraz przez tzw. trenerów biznesu. W Polsce, wydarzenia tego typu są adresowane zarówno dla przedstawicieli firm, stowarzyszeń, jak i dla osób prywatnych zainteresowanych konkretnym tematem. Organizator konferencji zwykle wybiera na prelegentów wydarzenia znane i cenione osoby, dlatego konferencje w Warszawie to również szansa na osobiste poznanie “ludzi z branży”, wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych kontaktów.

Choć pandemia i praca zdalna zmieniły dynamikę spotkań w salach konferencyjnych na całym świecie i wideokonferencje stały się nieodłącznym elementem w niejednej firmie, to spotkania “w realu” organizowane po to, aby dyskutować, rozwiązywać problemy i konsultować nowości są bardzo cenione przez wielu Polaków. Faktem jest bowiem to, że pandemia koronawirusa była ogromną siłą napędową dla wielu osób w Polsce, które chciały założyć własny biznes. Większość z nich uważa nawet, że ​​obecny kryzys jest dokładnie tym, czego potrzebowali, aby wyjść poza “strefę komfortu” i podjąć ryzyko w swojej biznesowej karierze. Ale ta “fala” nowych przedsiębiorców i freelancerów oznacza również, że specjalistyczna, branżowa wiedza w Polsce jest obecnie bardzo poszukiwana. 

Warszawa stwarza naprawdę niepowtarzalne szanse dla każdego, kto szuka możliwości uczestnictwa w: konferencjach, kongresach, warsztatach, seminariach, kursach i szkoleniach, bo miasto stołeczne to największy w kraju ośrodek akademicki, z wieloma uczelniami (np.: Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Szkoła Główna Handlowa), które są zapleczem intelektualnym dla wielu konferencji naukowych. W stolicy Polski, swoje siedziby ma również wiele firm specjalizujących się w organizacji konferencji i różnego rodzaju eventów biznesowych. Ale konferencje w Warszawie to nie tylko te polityczne i prasowe, bo spotkania organizowane są także po to, aby omawiać zagadnienia w takich dziedzinach jak np.:

 • medycyna,
 • branża IT, 
 • marketing,
 • biznes, ekonomia,
 • handel,
 • gospodarka,
 • bankowość,
 • transport, logistyka, spedycja,
 • kultura i sztuka,
 • edukacja i szkolnictwo,
 • rozwój osobisty.

Miejsce na konferencje w Warszawie na Pradze

Główny cel podróży służbowych w Polsce, Warszawa, znana jest jako miasto przyjazne biznesowi. Rozbudowana baza gastronomiczna i hotelowa, dostępność do instytucji kulturalnych i międzynarodowe lotnisko Chopina położone zaledwie 8 km od centrum miasta oraz doskonale zorganizowany transport publiczny, to wszystko sprawia, że Warszawa jest popularnym miejscem spotkań biznesowych i wydarzeń kulturalnych. Co więcej, zmotoryzowani uczestnicy eventów i goście konferencji w Warszawie bez większych problemów dotrą na miejsce własnym samochodem, autostradą lub drogami ekspresowymi. Sale konferencyjne na wynajem w Warszawie przeżywają prawdziwe “oblężenie”, bo do stolicy można dostać się w prosty i w miarę szybki sposób i znalezienie odpowiedniej liczby uczestników konferencji czy szkolenia nigdy nie stanowiło większego problemu.

Gdzie zorganizować konferencję w Warszawie? Najbardziej znane, te duże sale konferencyjne Warszawa to z pewnością Centra Konferencyjne w takich lokalizacjach jak np: Stadion PGE Narodowy, Hala Torwar, Stadion Legia Warszawa, Tor Służewiec oraz oczywiście Pałac Kultury i Nauki. Ale organizacja konferencji w Warszawie niekoniecznie musi oznaczać wydawania dużych pieniędzy na wynajem sali. Choć wybór właściwego miejsca na konferencję w Warszawie ma kluczowe znaczenie i może być jednym z czynników sukcesu spotkania, to w przypadku organizacji branżowego spotkania w stolicy Polski, do wyboru jest wiele opcji i są to m.in.: wynajem sali na szkolenie w restauracji, w hotelu, w centrum kongresowym, w przestrzeni coworkingowej lub innym obiekcie, który znajduje się w dzielnicach: Praga, Mokotów, Ochota czy Wola.

Warszawa – wynajem sali na konferencję cena 

Ile kosztuje wynajem sali konferencyjnej w Warszawie? Wynajem sali na konferencję w Warszawie to bardzo konkurencyjna branża, dlatego sale konferencyjne na wynajem są przystępne cenowo i można je wynajmować na godziny i dni. Takie miejsca na spotkania w Warszawie nie dość, że są to przestronne pomieszczenia z dostępem do profesjonalnych usług i sprzętu, które są zwykle wliczone w koszt najmu, to zapewniają również wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa. Co więcej, takie sale na wynajem w Warszawie są wyposażone w najnowocześniejsze narzędzia do coachingu, takie jak np.: możliwość sterowania poziomem oświetlenia, nagłośnienie, sprzęt prezentacyjny (ekran, projektor, rzutnik multimedialny, flipchart), dostęp do Internetu i możliwość cateringu.

Stawki za wynajem sali na konferencje w Warszawie są różne, a koszty są zależne przede wszystkim od kilku czynników, takich jak np.: 

 • lokalizacja w Warszawie, 
 • metraż sali konferencyjnej, 
 • wyposażenie sali,
 • kompleksowość oferty wynajmu, tzn. obsługa techniczna, administracyjna i gastronomiczna,
 • liczba uczestników konferencji,
 • czas trwania konferencji,
 • standard całego obiektu. 

Sale konferencyjne Warszawa – na co zwrócić uwagę? 

Sale konferencyjne w Warszawie na wynajem to wiele możliwości wyboru, bo miasto stołeczne, jako największy biznesowy ośrodek w kraju, ma niezwykle bogatą ofertą sal konferencyjnych na wynajem. Trzeba jednak pamiętać, że choć ogromne centrum konferencyjne pod Warszawą i duże sale konferencyjne Warszawa mogą być doskonałym wyborem dla osób, które lubią przestronne, okazałe przestrzenie i nie zwracają uwagę na koszty, ale zbyt duża sala na konferencje może wywołać w uczestnikach wrażenie, że jest to strata czasu i szkoda pieniędzy za opłaty za uczestnictwo w konferencji, bo niewielu ludzi się pojawiło na spotkaniu. 

Tanie sale konferencyjne Warszawa, ta opcja to zazwyczaj niewielkie pomieszczenia. Choć na niektóre debaty w wąskim gronie takie lokale będą doskonałym wyborem, ale za mała sala na konferencje, chociaż będzie wyglądać na zapełnioną “po brzegi”, może sprawić, że osoby biorące w niej udział będą czuć się niekomfortowo i nie będą mogły skupić się na treści spotkania. Wielkość sali na konferencję powinna być zależna od liczby uczestników spotkania, a układ sali konferencyjnej (ustawienie stołów i krzeseł) powinien być tak dobrany, aby osoby biorące udział w debacie mogły czuć się na tyle swobodnie, aby wyrazić swoje opinie i chciały dzielić się pomysłami podczas “burzy mózgów”. 

Sala na konferencje w Warszawie powinna być w stanie pomieścić od 20 osób do 200 osób, bo takie przestrzenie pozwalają prelegentowi nawiązywać kontakt wzrokowy z uczestnikami i doskonale sprawdzają się zarówno podczas szkoleń i praktycznych prezentacji. Przed podpisaniem umowy na wynajem sali na konferencje w Warszawie, warto też mieć na uwadze fakt, że choć dojazd do miejsca spotkania w Warszawie nie powinien zajmować wiele czasu, to dobrym pomysłem jest, aby sala na konferencję znajdowała się w ciekawym i rozpoznawalnym dla wszystkich miejscu w stolicy. Opłaci się też pamiętać, że na forum w Warszawie, które dotyczy produktów i usług dostarczanych przez własną firmę można zaprosić również potencjalnych partnerów biznesowych, dlatego warto zadbać o nie tylko o konkurencyjną cenę za wynajem sali, ale też o zbudowanie pozytywnej, niepowtarzalnej atmosfery spotkania, bo oryginalność i estetyka lokalu to jest to, na co każdy zwraca uwagę w dzisiejszych czasach.

Gdzie zorganizować konferencje w Warszawie?

Jeśli masz zamiar zorganizować konferencję w Warszawie i chcesz zrobić wrażenie na uczestnikach spotkania, swoich klientach lub potencjalnych inwestorach – spotykaj się z nimi pod adresem Warszawa ul. Białostocka 22, bo kamienica Przestrzenie Bruna ma charakter vintage i urok retro, których nie znajdziesz nigdzie indziej w Warszawie! Bez względu na to, jaką imprezę planujesz zorganizować, Przestrzenie Bruna to idealne miejsce na wynajem sali na Twoją konferencję lub inne spotkania biznesowe.

Nie wiesz gdzie zorganizować konferencje w Warszawie? Trudno znaleźć drugie takie miejsce w Warszawie, które lepiej niż Praga pokaże, jak szybko zmienia się oblicze miasta. Współczesna linia metra, zrewitalizowane kamienice i lofty biurowe, koegzystują z unikalną praską tożsamością i jej uliczną kulturą. Z jednej strony – Campus Google i Centrum Praskie Koneser, z drugiej – muzyka Grzesiuka i bar z pyzami i flakami. Zbudowana jeszcze w trakcie trwania pierwszej wojny światowej kamienica – Przestrzenie Bruna, właśnie w takim praskim stylu łączy przeszłość z nowoczesnością i jest z pewnością idealnym miejscem na konferencje w Warszawie.

Przestrzenie Bruna, tak samo jak cała Praga Północ, to miejsce gdzie ściera się tradycja z nowoczesnością, piękno z postindustrialną surowością, a artystyczny chaos z klasyczną elegancją. Przestrzenie Bruna 22 to miejsce niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju. W naszym wyposażeniu dostępne dla naszych Klientów jest: nagłośnienie, projektory, oświetlenie LED dziedzińca jak i samej sali na szkolenia oraz scena, co daje to z pewnością dużą elastyczność wobec życzeń Klienta. 

Bez względu na to, czy kamienica Przestrzenie Bruna ma posłużyć za miejsce konferencji czy szkolenia, targów, premiery nowego produktu, integracji zespołu czy wieczorowej gali – zawsze będzie emanowała swoim praskim charakterem i niełatwo będzie zapomnieć chwil tutaj przeżytych. Wynajem samej sali na konferencję, czy kompleksowa organizacja imprezy przez zespół event managerów? Bez względu na Twój wybór, gwarantujemy, że każdy event biznesowy i prywatny w Warszawie na ul. Białostocka 22 będzie niepowtarzalny i wyjątkowy!

Oferta – Sala na konferencje Warszawa – Przestrzenie Bruna 

Sala na konferencje Warszawa – Przestrzenie Bruna to miejsce spotkań, w pełni wyposażone dla biznesu. Nasz loftowy klimat świetnie sprawdza się na konferencje, warsztaty i szkolenia. Co nas wyróżnia? Bezpieczeństwo, cisza i ustronne umiejscowienie kamienicy pozwalają bez żadnych przeszkód skupić się nad poszerzaniem swojej wiedzy i pracować nad rozwojem osobistym. Co więcej, wyposażenie naszej sali konferencyjnej znacznie ułatwia organizację spotkania, a dostępna przestrzeń pozwala na zaplanowanie spotkania biznesowego w różnych układach konferencyjnych, dla grup od 20 do 200 osób. Na życzenie organizatorów konferencji możemy zorganizować również catering lub przerwy kawowe.  

Dlaczego warto zorganizować u nas konferencje? Przestrzenie Bruna to kameralna przestrzeń, która jest odpowiedzią na ogromną potrzebę organizowania eventów w miejscach wyjątkowych i nietuzinkowych w Warszawie. Nasza przestrzeń na konferencje w Warszawie zapełniona jest historią, a autentyczne detale takie jak: słupy, fabryczne, oświetlenie, piec na dziedzińcu oraz goła cegła połączona z betonem nadają nam niepowtarzalnego charakteru. Oferujemy lofty do wynajęcia, a więc dla naszych Klientów przygotowaliśmy wyjątkowe miejsce na konferencje Warszawa wraz z klimatyczną szatnią w stylu retro i profesjonalnym zapleczem technicznym, które pozwalają na organizację każdego rodzaju eventu.

Wynajem sali na konferencje w Warszawie na ul. Białostocka 22 to doskonały pomysł, bo jest to także dogodna lokalizacja, w pobliżu znajduje się: centrum handlowe, stacja metra Dworzec Wileński, przystanki autobusowe i tramwajowe. Loftowa sala z bogatym wyposażeniem pozwoli Ci na organizację każdego wydarzenia, które zostanie na długo w pamięci goszczących tu osób. 

Chcesz zorganizować konferencję w Warszawie, potrzebujesz wyjątkowej sali na “burzę mózgów” w stolicy? Potrzebujesz pomocy w organizacji spotkania w Warszawie? Skontaktuj się z nami i sprawdź – jak możemy Ci pomóc!  Przekonaj się, że z jakiegoś powodu Przestrzenie Bruna, nasza sala na konferencje w Warszawie ma swój niepowtarzalny klimat – odwiedź nas osobiście lub przejrzyj galerię zdjęć na naszej e-stronie, aby znaleźć w pełni wyposażoną przestrzeń, która zapewni Ci wszystkie korzyści jakie możesz uzyskać z wynajmu sal konferencyjnych w Warszawie!

Kontakt

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder