Sala na konferencje Warszawa - Przestrzenie Bruna - Oferta - Sala konferencyjna wynajem

Konferencja, sala na wynajem i hotele konferencyjne Warszawa, taka oferta to w 2022 roku wiele możliwości wyboru. W stolicy Polski są dostępne do wynajmu przeróżne obiekty, jeśli chodzi o miejsce na konferencje i spotkania biznesowe. Nie dziwi ten fakt, bo konferencje w Warszawie przeprowadza wiele instytucji naukowych, firm i osób prywatnych, które chcą wymieniać się informacjami i przedyskutować różnorodne zagadnienia. W Polsce, na specjalistyczną wiedzę i umiejętności w danej dziedzinie jest olbrzymi popyt, który ciągle rośnie. Z tego właśnie powodu, w Warszawie, czy to Śródmieście czy Praga i Mokotów, wynajem sali na konferencje: biznesowe, naukowe, prawnicze, medyczne, marketingowe, handlowe, IT, a nawet sala konferencyjna Warszawa na godziny na spotkanie kosmetologiczne, cieszy się tak dużą popularnością

Sala na konferencje Warszawa – kamienica Przestrzenie Bruna to wyjątkowe, klimatyczne miejsce na Pradze, w pełni wyposażone dla potrzeb biznesu, w którym możesz zorganizować konferencję w rozsądnej cenie. Co więcej, możesz wynająć u nas salę na konferencję w Warszawie i zorganizować imprezę samodzielnie lub jeśli zechcesz, możemy Ci w tym pomóc, a dzięki naszemu doświadczeniu zaoszczędzisz swój czas i unikniesz kosztownych pomyłek. Ustronna, ale dogodna pod względem komunikacyjnym lokalizacja naszej kamienicy, perfekcyjnie wyposażona sala konferencyjna sprawiają, że Przestrzenie Bruna to doskonałe miejsce na konferencje Warszawa.

kontakt - przestrzeniebruna

Konferencje Warszawa Praga

Konferencje w Warszawie w 2022 roku są organizowane przez: jednostki naukowe, organizacje non-profit, stowarzyszenia, firmy i wielu specjalistów z przeróżnych branż oraz przez tzw. trenerów biznesu. W Polsce, wydarzenia tego typu są adresowane zarówno dla przedstawicieli firm, stowarzyszeń, jak i dla osób prywatnych zainteresowanych konkretnym tematem. Organizator konferencji zwykle wybiera na prelegentów wydarzenia znane i cenione osoby, dlatego konferencje w Warszawie to również szansa na osobiste poznanie “ludzi z branży”, wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych kontaktów.

Choć pandemia i praca zdalna zmieniły dynamikę spotkań w salach konferencyjnych na całym świecie i wideokonferencje stały się nieodłącznym elementem w niejednej firmie, to spotkania “w realu” organizowane po to, aby dyskutować, rozwiązywać problemy i konsultować nowości są bardzo cenione przez wielu Polaków. Faktem jest bowiem to, że pandemia koronawirusa była ogromną siłą napędową dla wielu osób w Polsce, które chciały założyć własny biznes. Większość z nich uważa nawet, że ​​obecny kryzys jest dokładnie tym, czego potrzebowali, aby wyjść poza “strefę komfortu” i podjąć ryzyko w swojej biznesowej karierze. Ale ta “fala” nowych przedsiębiorców i freelancerów oznacza również, że specjalistyczna, branżowa wiedza w Polsce jest obecnie bardzo poszukiwana. 

Warszawa stwarza naprawdę niepowtarzalne szanse dla każdego, kto szuka możliwości uczestnictwa w: konferencjach, kongresach, warsztatach, seminariach, kursach i szkoleniach, bo miasto stołeczne to największy w kraju ośrodek akademicki, z wieloma uczelniami (np.: Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Szkoła Główna Handlowa), które są zapleczem intelektualnym dla wielu konferencji naukowych. W stolicy Polski, swoje siedziby ma również wiele firm specjalizujących się w organizacji konferencji i różnego rodzaju eventów biznesowych. Ale konferencje w Warszawie to nie tylko te polityczne i prasowe, bo spotkania organizowane są także po to, aby omawiać zagadnienia w takich dziedzinach jak np.:

 • medycyna,
 • branża IT, 
 • marketing,
 • biznes, ekonomia,
 • handel,
 • gospodarka,
 • bankowość,
 • transport, logistyka, spedycja,
 • kultura i sztuka,
 • edukacja i szkolnictwo,
 • rozwój osobisty.

Miejsce na konferencje w Warszawie na Pradze

Główny cel podróży służbowych w Polsce, Warszawa, znana jest jako miasto przyjazne biznesowi. Rozbudowana baza gastronomiczna i hotelowa, dostępność do instytucji kulturalnych i międzynarodowe lotnisko Chopina położone zaledwie 8 km od centrum miasta oraz doskonale zorganizowany transport publiczny, to wszystko sprawia, że Warszawa jest popularnym miejscem spotkań biznesowych i wydarzeń kulturalnych. Co więcej, zmotoryzowani uczestnicy eventów i goście konferencji w Warszawie bez większych problemów dotrą na miejsce własnym samochodem, autostradą lub drogami ekspresowymi. Sale konferencyjne na wynajem w Warszawie przeżywają prawdziwe “oblężenie”, bo do stolicy można dostać się w prosty i w miarę szybki sposób i znalezienie odpowiedniej liczby uczestników konferencji czy szkolenia nigdy nie stanowiło większego problemu.

Gdzie zorganizować konferencję w Warszawie? Najbardziej znane, te duże sale konferencyjne Warszawa to z pewnością Centra Konferencyjne w takich lokalizacjach jak np: Stadion PGE Narodowy, Hala Torwar, Stadion Legia Warszawa, Tor Służewiec oraz oczywiście Pałac Kultury i Nauki. Ale organizacja konferencji w Warszawie niekoniecznie musi oznaczać wydawania dużych pieniędzy na wynajem sali. Choć wybór właściwego miejsca na konferencję w Warszawie ma kluczowe znaczenie i może być jednym z czynników sukcesu spotkania, to w przypadku organizacji branżowego spotkania w stolicy Polski, do wyboru jest wiele opcji i są to m.in.: wynajem sali na szkolenie w restauracji, w hotelu, w centrum kongresowym, w przestrzeni coworkingowej lub innym obiekcie, który znajduje się w dzielnicach: Praga, Mokotów, Ochota czy Wola.

Warszawa – wynajem sali na konferencję cena 

Ile kosztuje wynajem sali konferencyjnej w Warszawie? Wynajem sali na konferencję w Warszawie to bardzo konkurencyjna branża, dlatego sale konferencyjne na wynajem są przystępne cenowo i można je wynajmować na godziny i dni. Takie miejsca na spotkania w Warszawie nie dość, że są to przestronne pomieszczenia z dostępem do profesjonalnych usług i sprzętu, które są zwykle wliczone w koszt najmu, to zapewniają również wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa. Co więcej, takie sale na wynajem w Warszawie są wyposażone w najnowocześniejsze narzędzia do coachingu, takie jak np.: możliwość sterowania poziomem oświetlenia, nagłośnienie, sprzęt prezentacyjny (ekran, projektor, rzutnik multimedialny, flipchart), dostęp do Internetu i możliwość cateringu.

Stawki za wynajem sali na konferencje w Warszawie są różne, a koszty są zależne przede wszystkim od kilku czynników, takich jak np.: 

 • lokalizacja w Warszawie, 
 • metraż sali konferencyjnej, 
 • wyposażenie sali,
 • kompleksowość oferty wynajmu, tzn. obsługa techniczna, administracyjna i gastronomiczna,
 • liczba uczestników konferencji,
 • czas trwania konferencji,
 • standard całego obiektu. 

Sale konferencyjne Warszawa – na co zwrócić uwagę? 

Sale konferencyjne w Warszawie na wynajem to wiele możliwości wyboru, bo miasto stołeczne, jako największy biznesowy ośrodek w kraju, ma niezwykle bogatą ofertą sal konferencyjnych na wynajem. Trzeba jednak pamiętać, że choć ogromne centrum konferencyjne pod Warszawą i duże sale konferencyjne Warszawa mogą być doskonałym wyborem dla osób, które lubią przestronne, okazałe przestrzenie i nie zwracają uwagę na koszty, ale zbyt duża sala na konferencje może wywołać w uczestnikach wrażenie, że jest to strata czasu i szkoda pieniędzy za opłaty za uczestnictwo w konferencji, bo niewielu ludzi się pojawiło na spotkaniu. 

Tanie sale konferencyjne Warszawa, ta opcja to zazwyczaj niewielkie pomieszczenia. Choć na niektóre debaty w wąskim gronie takie lokale będą doskonałym wyborem, ale za mała sala na konferencje, chociaż będzie wyglądać na zapełnioną “po brzegi”, może sprawić, że osoby biorące w niej udział będą czuć się niekomfortowo i nie będą mogły skupić się na treści spotkania. Wielkość sali na konferencję powinna być zależna od liczby uczestników spotkania, a układ sali konferencyjnej (ustawienie stołów i krzeseł) powinien być tak dobrany, aby osoby biorące udział w debacie mogły czuć się na tyle swobodnie, aby wyrazić swoje opinie i chciały dzielić się pomysłami podczas “burzy mózgów”. 

Sala na konferencje w Warszawie powinna być w stanie pomieścić od 20 osób do 200 osób, bo takie przestrzenie pozwalają prelegentowi nawiązywać kontakt wzrokowy z uczestnikami i doskonale sprawdzają się zarówno podczas szkoleń i praktycznych prezentacji. Przed podpisaniem umowy na wynajem sali na konferencje w Warszawie, warto też mieć na uwadze fakt, że choć dojazd do miejsca spotkania w Warszawie nie powinien zajmować wiele czasu, to dobrym pomysłem jest, aby sala na konferencję znajdowała się w ciekawym i rozpoznawalnym dla wszystkich miejscu w stolicy. Opłaci się też pamiętać, że na forum w Warszawie, które dotyczy produktów i usług dostarczanych przez własną firmę można zaprosić również potencjalnych partnerów biznesowych, dlatego warto zadbać o nie tylko o konkurencyjną cenę za wynajem sali, ale też o zbudowanie pozytywnej, niepowtarzalnej atmosfery spotkania, bo oryginalność i estetyka lokalu to jest to, na co każdy zwraca uwagę w dzisiejszych czasach.

Gdzie zorganizować konferencje w Warszawie?

Jeśli masz zamiar zorganizować konferencję w Warszawie i chcesz zrobić wrażenie na uczestnikach spotkania, swoich klientach lub potencjalnych inwestorach – spotykaj się z nimi pod adresem Warszawa ul. Białostocka 22, bo kamienica Przestrzenie Bruna ma charakter vintage i urok retro, których nie znajdziesz nigdzie indziej w Warszawie! Bez względu na to, jaką imprezę planujesz zorganizować, Przestrzenie Bruna to idealne miejsce na wynajem sali na Twoją konferencję lub inne spotkania biznesowe.

Nie wiesz gdzie zorganizować konferencje w Warszawie? Trudno znaleźć drugie takie miejsce w Warszawie, które lepiej niż Praga pokaże, jak szybko zmienia się oblicze miasta. Współczesna linia metra, zrewitalizowane kamienice i lofty biurowe, koegzystują z unikalną praską tożsamością i jej uliczną kulturą. Z jednej strony – Campus Google i Centrum Praskie Koneser, z drugiej – muzyka Grzesiuka i bar z pyzami i flakami. Zbudowana jeszcze w trakcie trwania pierwszej wojny światowej kamienica – Przestrzenie Bruna, właśnie w takim praskim stylu łączy przeszłość z nowoczesnością i jest z pewnością idealnym miejscem na konferencje w Warszawie.

Przestrzenie Bruna, tak samo jak cała Praga Północ, to miejsce gdzie ściera się tradycja z nowoczesnością, piękno z postindustrialną surowością, a artystyczny chaos z klasyczną elegancją. Przestrzenie Bruna 22 to miejsce niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju. W naszym wyposażeniu dostępne dla naszych Klientów jest: nagłośnienie, projektory, oświetlenie LED dziedzińca jak i samej sali na szkolenia oraz scena, co daje to z pewnością dużą elastyczność wobec życzeń Klienta. 

Bez względu na to, czy kamienica Przestrzenie Bruna ma posłużyć za miejsce konferencji czy szkolenia, targów, premiery nowego produktu, integracji zespołu czy wieczorowej gali – zawsze będzie emanowała swoim praskim charakterem i niełatwo będzie zapomnieć chwil tutaj przeżytych. Wynajem samej sali na konferencję, czy kompleksowa organizacja imprezy przez zespół event managerów? Bez względu na Twój wybór, gwarantujemy, że każdy event biznesowy i prywatny w Warszawie na ul. Białostocka 22 będzie niepowtarzalny i wyjątkowy!

Oferta – Sala na konferencje Warszawa – Przestrzenie Bruna 

Sala na konferencje Warszawa – Przestrzenie Bruna to miejsce spotkań, w pełni wyposażone dla biznesu. Nasz loftowy klimat świetnie sprawdza się na konferencje, warsztaty i szkolenia. Co nas wyróżnia? Bezpieczeństwo, cisza i ustronne umiejscowienie kamienicy pozwalają bez żadnych przeszkód skupić się nad poszerzaniem swojej wiedzy i pracować nad rozwojem osobistym. Co więcej, wyposażenie naszej sali konferencyjnej znacznie ułatwia organizację spotkania, a dostępna przestrzeń pozwala na zaplanowanie spotkania biznesowego w różnych układach konferencyjnych, dla grup od 20 do 200 osób. Na życzenie organizatorów konferencji możemy zorganizować również catering lub przerwy kawowe.  

Dlaczego warto zorganizować u nas konferencje? Przestrzenie Bruna to kameralna przestrzeń, która jest odpowiedzią na ogromną potrzebę organizowania eventów w miejscach wyjątkowych i nietuzinkowych w Warszawie. Nasza przestrzeń na konferencje w Warszawie zapełniona jest historią, a autentyczne detale takie jak: słupy, fabryczne, oświetlenie, piec na dziedzińcu oraz goła cegła połączona z betonem nadają nam niepowtarzalnego charakteru. Oferujemy lofty do wynajęcia, a więc dla naszych Klientów przygotowaliśmy wyjątkowe miejsce na konferencje Warszawa wraz z klimatyczną szatnią w stylu retro i profesjonalnym zapleczem technicznym, które pozwalają na organizację każdego rodzaju eventu.

Wynajem sali na konferencje w Warszawie na ul. Białostocka 22 to doskonały pomysł, bo jest to także dogodna lokalizacja, w pobliżu znajduje się: centrum handlowe, stacja metra Dworzec Wileński, przystanki autobusowe i tramwajowe. Loftowa sala z bogatym wyposażeniem pozwoli Ci na organizację każdego wydarzenia, które zostanie na długo w pamięci goszczących tu osób. 

Chcesz zorganizować konferencję w Warszawie, potrzebujesz wyjątkowej sali na “burzę mózgów” w stolicy? Potrzebujesz pomocy w organizacji spotkania w Warszawie? Skontaktuj się z nami i sprawdź – jak możemy Ci pomóc!  Przekonaj się, że z jakiegoś powodu Przestrzenie Bruna, nasza sala na konferencje w Warszawie ma swój niepowtarzalny klimat – odwiedź nas osobiście lub przejrzyj galerię zdjęć na naszej e-stronie, aby znaleźć w pełni wyposażoną przestrzeń, która zapewni Ci wszystkie korzyści jakie możesz uzyskać z wynajmu sal konferencyjnych w Warszawie!

Kontakt

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder